Fejohet Anjeza (FOTO)

16:18 | 6 Mars 2015

Anjeza Shahini është fejuar. Lajmin e ka bërë vetë publik këngëtarja në Instagram, ku dhe ka treguar unazën në gisht.

Ajo ka marrë një propozim surprizë nga partneri i saj anglez, mbrëmjen e djeshme në Venezia. Këngëtarja po jeton historinë e saj të dashurisë prej më shumë se 3 vitesh me diplomatin anglez të quajtur Pol. /albeu

Shpërndaje në rrjete sociale