Ermal Fejzullahu ka blerë veturë të re luksoze të tipit BMW

19:39 | 22 Mars 2021

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu, është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij.

Ermali së fundi zbuloi në rrjete sociale se ka blerë një makinë të re, shkruan portali arbresh.info

Ai ka publikuar disa imazhe e video në InstaStory, ku tregoi se bleu një makinë të tipit ‘BMW’, saktësisht një ‘X5’ të modelit të fundit.

“Thuaj përshëndetje veturës time të re”, ka shkruar ai.

Kjo veturë kap vlerën e mbi 100 mijë eurove, në bazë të disa rishikimeve.

Ermali përndryshe ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat – kjo edhe ndikuar nga pandemia globale COVID-10.

Është pikërisht situata pandemike ajo e cila e ka lënë atë dhe shumë kolegë të tij, prej më shumë se një viti pa koncerte dhe mbrëmje muzikore. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara