Era Istrefi tregon se me cilën vaksinë është vaksinuar

11:40 | 23 Prill 2021

Këngëtarja, Era Istrefi, vazhdon të ketë suksese të mëdha në botë, teksa nuk është mjaftë aktive në muzike kohëve të fundit, ajo ndan shpeshherë në rrjete sociale fotografi nga ditët e saj të përditshme.

Së fundmi, ajo ka bërë me dijë se është vaksinuar kundër virusit COVID-19.

Gjatë ditës së djeshme, ajo përmes rrjetit social “Instagram” në story ka publikuar videon gjatë këtij procesi.

Ndërsa ka treguar se është vaksinuar me vaksinën Pfizer, dhe se ndihet njëjtë edhe pas vaksinës.

“Ndihem normale pas vaksinës së covid. Për ata që pyesin, ishte Pfizer. Ju uroj të gjithëve shëndet”, ka shkruar era përkrah fotos së saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara