Enca kopjon këtë modele

10:15 | 24 Janar 2019

Enca Haxhia ka ‘djegur’ rrjetin me disa foto të fundit ku shfaqet seksi por e paska kopjuar modelen zeshkane.

Këngëtarja Enca Haxhia njihet për fotot e saj në të cilat shfaqet tejet joshëse, mirëpo po ta shihni modelen zeshkane do ta harroni automatikisht Encën.

Enca së fundmi i ka publikuar disa foto në të cilat shfaqet me të brendshme dhe sigurisht se u komentua shumë fakti se sa seksi dukej, mirëpo ajo e paska kopjuar modelen Chloe Saxon.

Një foto e saj që ua sjellim në vazhdim flet më së miri, ndërsa ua sjellim edhe disa imazhe të tjera të modeles zeshkane që cilat do t’ua ‘luajnë’ trurin.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara