Google ADS

Ekskluzive: Nikka me projekt të ri, ja si duket në videoklip (FOTO)

16:13 | 5 Mars 2017

Nikka, anëtarja e kompanisë On Records së shpejti me një këngë të re.

Pas suksesit me ‘Njeri’ në duet me reperin Getinjo ajo do vij me diçka të llojit tjetër.

Në një prononcim për portalin arbresh.info menaxheri i On Records Met Elshani zbuloi gjithçka rreth këtij projekti të ri muzikor.

‘Zhanri është house i lehtë i punuar si zakonisht nga dyshja Zzap & Chriss dhe videoklipi do jetë mjaft interesant’, u shpreh Met Elshani.

Përndryshe, ky videoklip që si duket do jetë më ndryshe se të tjerat është punuar nga produksioni XL Films.

Ja fotoja ekskluzive se si do duket Nikka që ka arritur ta siguroj portali arbresh.info./Arbresh.info

nikka