Edona Llalloshi voton në shkollën “Sami Frashëri”

15:50 | 19 Nëntor 2017

Njëra ndër këngëtaret më aktive në skenën muzikore është Edona Llalloshi.

Ajo është pjesë a pandashme e koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, shkruan arbresh.info.

Edona sot ka publikuar një fotografi interesante në Instagram, vendndodhja e saj është në shkollën “Sami Frashëri” në Prishtinë.

Kjo lë të nënkuptohet se Edona sapo ka votuar. Këngëtarja duket shumë bukur në imazhin e publikuar.

“Qytet i bukur, pa lumë”, ishte mbishkrimi në fotografi./arbresh.info/

23758212_1654251707970967_260762671_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara