‘E lirë si oqeani’

15:30 | 3 Gusht 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, prej ditësh po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Me anë të një postimi në Instagram hedhë disa fotografi ku shihet e veshur me bikini të bardha,
dhe tërësisht natyrale, të cilat ia komplimentojnë format fizike të trupit të saj.

Kënga e fundit që artistja shqiptare kishte lanësuar ishte By my side./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara