E eliminuara e radhës nga BBV është moderatorja kosovare

23:03 | 28 Janar 2022

Në spektaklin e së martës banorët që shkuan në nominim ishin Egzona dhe Tani.

Publiku kishte tri ditë që të votonte personin që dëshironin ta largonin nga shtëpia e Big Brother VIP.

Egzona Rafuna, banorja nga Kosova ka qenë banorja e cila është votuar më shumë për të mos vazhduar lojën e saj në Big Brother VIP.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara