E dashura e Ronaldos publikon foto nga palestra, kaq ‘hot’ po duket

17:11 | 20 Shkurt 2021

Georgina Rodriguez është ndër personazhet më të komentuar për momentin.

Zeshkania përmes rrjete sociale ndan imazhe dhe video nga përditshmëria, përfshirë edhe udhëtimet luksoze, shkruan portali arbresh.info

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka marrë vëmendje të madhe me linjat trupore.

Së fundmi ajo postoi një Instastory ku shfaqej në palestër duke perfeksionuar linjat trupore.

Vlen të përmendet se ajo fitoi popullaritetin përmes lidhjes së saj me futbollistin e njohur, Cristiano Ronaldo. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara