Google ADS

Dy super modelet Naomi dhe Cara,rrihen për Rihannën

12:46 | 10 Mars 2015

Në ahengun e organizuar për “Garage Magazine” në Paris,ka ndodhur diçka e pazakonshme pasi janë rrahur dy super modelet Naomi Campbell dhe Cara Delevigne.

Naomi ishte zemëruar sepse mendonte që Cara i kishte thënë diçka negative Rihannas. Ajo filloi ta fyej atë dhe pastaj përfunduan duke u përleshur fizikisht”, tha një dëshmitar okular.

Megjithatë, të pranishmit në atë mbrëmje harruan shpejtë se çfarë ndodhi dhe filluan sërish të argëtoheshin me muzikën e ‘’Raspoutine’’, e cila e injoroi tërë atë që ndodhi.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale