Dua Lipa vallëzon nën tingujt e këngës së Remzie Osmanit

11:36 | 4 Gusht 2021

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka tash e ca ditë që është në pushime në Jug të Shqipërisë, së bashku me familjen dhe të dashurin e saj.
Ajo nuk ka hezituar të na përcjellë imazhe nga më të ndryshmet për bukuritë shqiptare nga Kepi Merli.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një postim në Instagram ku shihet duke vallëzuar nën tingujt e Remzie Osmanit./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara