Dua Lipa provokon fansat nga avioni privat, ngre këmbën lartë

11:32 | 15 Prill 2021

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta.

Dua vazhdimisht kujdeset që t’i mbajë të informuar ndjekësit e saj me më të rejat, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, artistja publikoi fotografi mahnitëse me ndjekësit e saj në, në njërën prej së cilave shfaqej duke hedhur një këmbë lart në ajër.

Duke ofruar një vështrim të shkurtër në stilin e saj të jetës luksoze, bukuroshja me flokë ngjyrë korbi dukej e mrekullueshme në fotografi, e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër të zezë në pjesën e sipërme.

Muajin e kaluar, këngëtarja u zbulua se ishte nominuar për tri kategori në çmimet Brits 2021: “Artistja më e mirë”, “Albumi më i mirë i viti” dhe “Kënga më e mirë e vitit”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara