Dua Lipa na sjellë sërish imazhe nga Kep Meri

12:35 | 3 Gusht 2021

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka ndarë sërish me ndjekësit e saj në Instagram  disa fotografi tjera nga
pushimi saj në Kep Meri.

Lipa, tash e ca ditë po qëndron me familjen e saj dhe të dashurin,Anwar Hadid, në Jug të Shqipërisë,
saktësisht në Kep Meri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Kujtojmë, se pak ditë më parë ajo solli videoklipin e këngës ‘Demeanor’, në bashkëpunim me Pop Smoke. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara