Dua Lipa bën publike lidhjen e saj me regjisorin francez?

18:52 | 25 Prill 2023

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi me të dashurin e saj të ri.

Romain Gavras është një regjisor francez.

Interpretuesja e hitit “New Wules” publikoi për fansat e saj në InstaStory një fotografi të saj dhe Romain Gavras.

Në fotografi duket dora e Dua Lipës duke mbajtur një polaroid ku shihet ajo duke qeshur me regjisorin francez. Kjo është hera e parë që të dy shfaqen bashkë dhe bëjnë publike lidhjen e tyre.

Shpërndaje në rrjete sociale