Donaldi ende nuk e ka dëgjuar, vjen reagimi i Romeos pas këngës së Beatrixës

13:56 | 28 Janar 2022

Beatrix Ramosaj ka publikuar këngën e re.

Këngëtarja kosovare e cila nuk është më pjesë e Big Brother Vip dje ka publikuar këngën e saj të re.

Kënga mbanë titullin “Faj” dhe është dedikim për historinë mes saj dhe Donaldit.

“Kjo ndjenja jonë as mua as ty jo s’po na pyet. Lëre! Lëri se ça thonë (më the)! Momente, sy ne sy pa fjalë po më kupton! Tjerët lëri t’xhelozojnë, oh se kanë, se kanë idenë se cfarë ne përjetojmë”, këndon ajo.

 

Lajmet më të lexuara