Don Xhoni dhe Trejsi Sejdini shihen duke darkuar së bashku

19:57 | 24 Nëntor 2020

Rep-artisti me prejardhje nga Drenasi, Don Xhoni, është bërë mjaft i popullarizuar kohëve të fundit.

Ai së fundi u përfol edhe për jetë e tij private, pasi sonte u pa duke darkuar me ish-missin e Shqipërisë, Trejsi Sejdini, shkruan portali arbresh.info

Nuk i dihet ende nëse dyshja kanë filluar lidhje mes tyre, por që duken se janë të afërt mes njëri-tjetrit.

Kujtojmë se “Alles Gute Criminale” është projekti i fundit i Don Xhonit, që deri më tani ka marrë dy milionë klikime në platformën YouTube. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara