DJ Gimi-O, Bardhi dhe Fifi lansojnë këngën e re “Du & Ich”

17:00 | 10 Dhjetor 2020

Filloreta Raçi-Fifi, Bardhyl Idrizin si dhe DJ Gimi-O kanë lansuar projektin e ri muzikor.

“Du & Ich” mban titullin kënga e tyre e re, producent i së cilës është Çelik Lipa, ndërsa vija melodike është realizuar nga Fifi dhe Bardhi, shkruan portali arbresh.info

Kënga është vizualizuar edhe me klip, i cili është realizuar nga dy produksione: QuadroFilmProduction dhe Imagine Films.

Theksojmë që ky është bashkëpunimi i tyre i parë, i cili po pritet mirë edhe nga publiku. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara