Demi Rose vjen me poza joshëse

22:21 | 22 Prill 2021

Demi pozoi e mbuluar vetëm me petale trëndafilash.

Modelja Demi Rose nuk i harron provokimet në secilën paraqitje publike dhe komentohet shumë për to.

Së fundi, bukuroshja uroi ndjekësit me rastin e “Ditës së Tokës”, ku u shfaq tejet provokuese, duke mos mbajtur asgjë në trup.

Ajo pozoi e shtrirë në natyrë, ndërsa ishte tërësisht e zhveshur dhe kishte mbuluar gjoksin me petale të trëndafilave.

 

 

Lajmet më të lexuara