Dalin në shitje biletat për koncertin e Azet

02:26 | 10 Qershor 2018

Azet, një reper mjaft i njohur.

Ai do të jetë në Kosovë me datë 15 qershor, shkruan arbresh.info.

Lajmi që reperi Azet do performoj në Mitrovicë ka qarkulluar qe një muaj në mediat rozë.

Arbresh.info ka siguruar disa foto nga qyteti i Mitrovicës ku edhe kanë filluar që biletat të shiten në disa pika.

Përndryshe, Azet do jetë në Kaffaz Projekt me 15, ndërsa me datën 16 në po të njëjtin vend do performojnë Noizy dhe  këngëtarja Tringa Kay.

Shikoni fotot e mëposhtme./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale