Dalin foto nudo të Marilyn Monroe tek sa lahej në pishinë (FOTO)

19:22 | 5 Tetor 2017

Dymbëdhjetë foto intime të Marilyn Monroe, ku tregojnë yllin e Hollivudit teksa shijon pishinën nudo, pritet të shiten për 35 mijë dollarë.

Në ankandin e kompanisë Heritage Auction, veç saj pritet të shiten, dhe ato të Beatles, Frank Sinatra me roje, Muhammad Ali në disa foto të tjera të rralla, të cilat të gjitha së bashku pritet të kapin shifrën e 120 mijë dollarëve.

m1_1507223444-2658002 m2_1507223448-1810143 m3_1507223451-8149238 m4_1507223461-9168651 m5_1507223469-4717050 m6_1507223472-6909731 m8_1507223499-9628408 screenshot-1_1507223478-7618986 screenshot-2_1507223484-4280438 screenshot-3_1507223486-432439

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale