Dafina uron nënën për ditëlindje: Gëzuar ditëlindjen njeriut me të mrekullueshëm në botë

08:51 | 28 Nëntor 2021

Sot (28 nëntor), Dafina Zeqiri ka uruar ditëlindjen e personit më të veçantë për të, nënës.

Nëna e këngëtares, Melihate Zeqiri po feston ditëlindjen, dhe përmes një postimi në Instagram këngëtarja i ka bërë një dedikimi të ndjerë.

“Gëzuar ditëlindjen njeriut më të mrekullueshëm në botë, nënës time. Të dua shumë”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur me një fotografi të së ëmës.

Ndërkohë, kujtojmë që në albumin e fundit të artistes “Dafina Moj”, ai solli bashkëpunim me të njëjtin titull me nënë e saj.

Albumi i ri i Dafinës u lansua në fillim të muajit tetor dhe përfshin bashkëpunime të shumta me disa prej artistëve më të suksesshëm në vend.

Këngëtarja disa nga projekte i solli të vizuelizuara edhe me klipe si: “Karma”, “Vet e lype”, “Murder on the dancefloor” dhe “Ti dho krejt”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara