Dafina paralajmëron se së shpejti do të publikohet “Vet e lype” me klip

20:31 | 11 Tetor 2021

Artistja e njohur, Dafina Zeqiri, në fillim të këtij muaji lansoi të gjitha këngët e albumit të ri “Dafinë Moj”.

Derisa projektet gjenden në platformën YouTube në versionin audio, këngëtarja duket se së shpejti do t’i kompletojë edhe nga ana vizuale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Ajo njofton se njërin prej tyre tashmë ka nisur dhe se së shpejti pritet të publikohet i plotë.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin me reperin MC Kresha, projekti i të cilëve titullohet “Vet e lype”.

E njëjta ka shpërndarë disa fotografi përkrah artistit që janë pjesë e videoklipit të ri.

“Zemër vete e lype në bashkëpunim me MC Kreshën duke u ngarkuar”, kanë qenë fjalët përkrah postimit.

Megjithatë, akoma nuk është bërë e ditur ndonjë datë e saktë e plasimit në treg.

Në tërësi, “Dafinë Moj” po mirëpritet dhe ka marrë reagime mjaft pozitive nga publiku e fansat.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara