Charles dhe Uilliam nuk janë në gjendje të bëjnë paqe me Prince Harry

00:11 | 17 Prill 2021

Prince Charles dhe Prince Uilliam janë ende të mërzitur me Prince Harry pas intervistës me Oprah Winfrey.

Sipas një eksperti të familjes mbretërore “plagët janë aq të thella”, sa as vizita e Prince Harry gjatë varrimit të Prince Philip nuk ka arritur që të qetësojë gjërat, transmeton portal arbresh.info

Daily Mirror shkruan se Charles dhe Uilliam nuk kanë arritur të bëjnë as më të voglën përpjekje për t’u pajtuar me Prince Harry.

Gjatë funeralit të Prince Philip, planet e varrimit janë hartuar nga Mbretëresha dhe besohet se Uilliam dhe Harry gjatë ecjës për përcjelljen e funeralit do të ndahen nga kushëriri i tyre Peter Phillips./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara