Çfarë po paralajmëron Sindi pasi u largua nga “Për’puthen”

12:57 | 18 Maj 2021

Sindi është njëra ndër konkurrentet më të përfolura të emisionit të dashurisë, “Përputhen”.

Ajo së fundmi mori vendim edhet për largimin nga ky emision.

Kjo pasi ajo tash e disa muaj ka hasur në probleme të shumta me konkurrentët tjerë e sidomos ata meshkuj.

Arjani i cili është opinionisti i emisionit “Përputhen” gjithashtu ishte njëri nga ata të cilët nuk i kishte marrëdhëniet e mira me Sindin për arsye të ndryshme.

Sindi sot ka dhënë lajmin se ajo tani më nuk është pjesë e “Përputhen” dhe tha se arsyen së shpejti do ta tregojë nëpërmjet një videoje.

Kështui ajo paralajmëroi se do të tregojë gjithçka përmes kësaj video.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara