Google ADS

“Cassanova” bën bashkë Taynen me tre repera

09:29 | 29 Shtator 2023

Reperja e njohur Tayna ka publikuar projektin e saj të ri, e që kësaj here vjen në bashkëpunim.

“Cassanova” mban titullin kënga e që është në bashkëpunim me Marin, Il Ghost, Salim Montari dhe producent Rzon Music.

Me tu publikuar në platformën You Tube, të menjëhershme kanë qenë komentet pozitive për artistët./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale