Cardi B dhe Bruno Mars publikojnë videoklipin e këngës “Please Me”

10:17 | 2 Mars 2019

Dyshja e njohur e këngëtarëve të famshëm botërorë Cardi B dhe Bruno Mars kanë realizuar videon atraktive të bashiëpunimit të tyre të dytë “Please Me”.

“Please Me” tashmë po shkon lart në top lista duke debutuar në vendin e pestë në Billboard Hot 100 këtë javë, po pëlqehet dhe po shpërndahet tej mase nga fansat shkruan portali arbresh.info

Vlenë të theksohet se Cardi B së fundmi u ribashkua me bashkëshortin e saj, “Offset”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale