Butrint Imeri publikon projektin ‘Ma Cherie’

15:12 | 15 Maj 2018

Ka kohë që kishte paralajmëruar projektin më të ri.

Këngëtari i ri Butrin Imeri ka publikuar këngën e shumë pritur ‘Ma Cherie’, shkruan arbresh.info.

Kënga është finalizuar me videoklip ndërsa sjell këngëtarin me një stil shumë më ndryshe, videoklipi i punuar nga AVD Digital ndërsa videon është realizuar në Cali të Kolumbisë.

Kujtojmë që kënga e fundit Butrintit ‘Xhanem’ pati një sukses të madh dhe numëron mbi 38 milionë klikime në YouTube./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale