Butrint Imeri ka gati projektin e ri ‘Alea’

20:07 | 23 Qershor 2018

Këngëtari simpatik Butrint Imeri ka arritur që shumë shpejtë të fitoj zemrat e mijëra adhuruesve.

Ai edhe pse në fillime të karrierës numëron disa hite si ‘Bella’ dhe ‘Xhanëm; që kanë arritur rekord klikimesh në kanalin Youtube, shkruan arbresh.info.

Këngëtari i njohur është mjaft aktive me projekte muzikor, vetëm një muaj pas publikimi të këngës së fundit ‘Ma Cherie’, ka treguar se tashmë ka gati projektin e radhës.

Përmes një video të shkurt të publikuar në Instagram, Butrinti ka shfaqur disa skena nga videoklipi i projektit të radhës ‘Alea’.

Këngëtari ka treguar se kënga do të publikohet shumë shpjet duke mos dhënë më shumë detaje.

Kujtojmë se kënga e fundit e Butrintit ‘Ma Cherie’, deri më tani ka arritur të mbledh mbi 16 milionë klikime./Arbresh.info/

?? #Alea

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale