Bukuroshja nga Kosova që po çmend kompanitë suedeze

10:30 | 22 Prill 2018

Ajo ishte zgjedhur “Miss Shqiptarja në Botë” në vitin 2016 në një ceremoni madhështore që është mbajtur në Zvicër.

Bëhet fjalë për vajzën me prejardhje nga Kosova që ka lindur dhe jeton në Suedi, Medina Hajra, shkruan Arbresh.info.

Bukuroshja 18 vjeçare ka filluar që një kohë të tërheq vëmendjen e kompanive suedeze të grimit.

Medina është bërë së fundmi pjesë e “Glamrusofficial” duke pozuar kështu si asnjëherë më parë, fotosion ky i kryer në Maltë, nga një ekip profesionistësh.

Kujtojmë se Medina ka qenë pjesëmarrëse edhe në Miss Kosova 2016 ku është zgjedhur përcjellësja e dytë e Miss Kosova./Arbresh.info

 

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale