Brenda shtëpisë luksoze të Ermal Fejzullahut (FOTO)

10:26 | 27 Mars 2017

Tashmë e dimë që këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu, ka blerë shtëpi me vlerë prej 300 mijë eurove, por si duket ajo brenda?

Padyshim që shumë e madhe pasi ai tashmë ka 3 fëmijë, shkruan arbresh.info dhe me gjithë këto para, këngëtari ka arritur që famijles së tij t’ja  krijojë kushtet përrallore.

Ai shpesh në rrjetet sociale ka postuar fotografi ku shihet shtëpia e tij e re, e cila me të vërtetë duket e përsosur.

Në vazhdim ju sjellin ca fotografi në të cilat edhe ju mund të shihni shtëpinë luksoze të këngëtarit./Arbresh.info

1_1464775866-672086 2_1464775874-368677 3_1464775882-633011 4_1464775885-803452 5_1464775888-2833078
6_1464775891-994459

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara