Google ADS

Bleona filloi të zhvishet qysh nga viti 1994

13:21 | 10 Mars 2015

Bleona Qereti këngëtarja shqiptare që po bën famë edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, si duket është lodhur nga kritikat e shumta që po i bëhen për zhveshjen e saj.

Bleona e cila tashmë është bërë pjesë e jurisë së “X FACTOR ALBANIA” u provokua nga Pandi i cili sapo ia përmendi zhveshjen ajo reagoi duke thënë se nuk është hera e parë që po zhvishet, dhe se këtë gjë e ka filluar qysh në vitin 1994.

Bleona pushtoi mediat botërore me zhveshjen e saj në “American Music Awards” ku u paraqit me një fustan rrjetë tejet transparent që lejonte ti shihej pothuajse çdo pjesë e trupit.

Shpërndaje në rrjete sociale