Ben Affleck thotë se është “i mahnitur” nga Jennifer Lopez

12:34 | 11 Tetor 2021

Bennifer me të vërtetë është kthyer.

Para se Jennifer Lopez të ishte fejuar me Alex Rodriguez dhe para se Ben Affleck të ishte martuar me Jennifer Garner, Lopez dhe Affleck ishin një super çift tabloidësh i fillimit të viteve 2000.

Tani në vitin 2021, ata po i japin përsëri energji çiftit të Hollywood -it.

Thashethemet dolën pasi fotot paparacët e çiftit u shfaqën pothuajse çdo javë duke filluar në maj, megjithatë, romanca e rindezur u konfirmua pasi Lopez postoi foton e saj të parë në Instagram me Affleck në ditëlindjen e saj të 52-të në korrik.

Duke mos e fshehur më pajtimin e tyre, ata të dy kanë goditur qilimat e kuq të Festivalit të Filmit në Venecia dhe Met Gala – dhe madje po flasin për vlerësimin e tyre për njëri -tjetrin.

Në shtator, Lopez u nderua si Vizionar i AdWeek 2021 dhe Affleck vlerësoi të dashurën e tij edhe një herë me fjalë frymëzuese.

“Unë jam i mahnitur se cili është efekti i Jennifer në botë,” tha Affleck në intervistë. “Jennifer ka frymëzuar një grup masiv njerëzish që të ndiejnë se kanë një vend në tryezë në këtë vend.”/arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara