Bella Hadid shfaqet pa sytjena (Foto)

15:56 | 15 Shkurt 2017

 

Modelja Bella Hadid, motra e Gigit ka bërë prezantimin e markës Brandon Maxwell në sfilatën e New York-ut shkruan Daily Mail transmeton portali arbresh.info.

Ajo u paraqit me një fustan të zi transparent ku brenda nuk kishte të veshur asgjë dhe dukej atraktive.

Pjesa mrapa ishte e hapur teksa grimin e kishte ‘smoky eyes’ taman si një vajzë rebele./Arbresh.info/

auto_b21487163157

3d3a00d900000578-0-image-a-50_1487127223322

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara