Beatrix shëtit rrugëve të Vjenës me një shishe shampanjë në duar

22:12 | 20 Shtator 2021

Beatrix Ramosaj, po vazhdon të sjellë imazhe të reja nga Vjena.

Kësaj radhe po shëtit e vetme në rrugët e Vjenës, me një shishe shampanjë në duar.

Ajo është e veshur me një kostum ngjyrë të gjelbërt, dhe flokë të kapura.

“Ishte një natë me plot flluska”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie

Ajo po ashtu është parë duke vizituar qendra historike në kryeqytetin austriak. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara