Beatrix Ramosaj tregon më shumë se ç’duhet, shfaqet sensuale me të brendshme

13:30 | 2 Mars 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft e dashur për audiencën e gjerë.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë postime nga jeta dhe karriera profesionale, shkruan portali arbresh.info

Ramosaj erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj vetëm me reçipeta ngjyrë të bardhë.

Në fotografinë e publikuar, Beatrix shihet e shtrirë në shtrat duke shfaqur gjoksin ‘hot’.

“Dancing With The Devil” mban titullin projekti i ri, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara