Beatrix Ramosaj pozon e veshur me një fustan elegant, kaq e bukur po duket

13:16 | 21 Nëntor 2020

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është personazh tejet aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila u tërhoq nga muzika që një kohë të gjatë, vetëm në Instagram numëron 483 mijë ndjekës, shkruan portali arbresh.info

Beatrix së fundi ka publikur në ‘Instagram’, setin e ri fotografik, ku ka pozuar pranë kushërirës së saj, Agnesa Hadërgjonaj.

Të veshura me fustane plot glamur, të dyja po shkëlqejnë në paraqitjen e fundit.

Krahas këtyre imazheve, komplimentet nuk munguan as nga miqtë dhe fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Ndërkaq, Beatrix së fundmi ka paralajmëruar se është duke punuar në projektin e ri muzikore. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara