Beatrix Ramosaj me poza provokuese nga pushimet

22:26 | 18 Qershor 2021

Artistja e njohur, Beatrix Ramosaj, është ndër më të pëlqyerat nga audienca e gjerë.

Ajo është tejet aktive me postimet në rrjete sociale, duke informuar rreth jetës dhe karrierës profesionale, shkruan portali arbresh.info

Në disa imazhe të fundit në Instagram, bukuroshja brune ka zgjedhur të mos e lë askënd indiferent.

Beatrix ka publikuar disa imazhe nga pushimet, ku po duket tejet seksi me fustan të shkurtë.

Kujtojmë se, ditë më parë lansoi këngën “By my side”, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara