Beatrix fillon skenat e xhelozisë ndaj Donaldit: Egzona të ka qejf ty

22:59 | 15 Janar 2022

Beatrixës është bërë pjesë e një misioni të fshehtë.

Sipas këtij misioni banorja e BBV po provokon banorët tjerë brenda shtëpisë ku cak kishte Donaldin dhe Egzonën, shkruan lajmi.net.

Siç duket banorët tjerë nuk e kanë kuptuar se provokimet janë pjesë e këtij misioni.

Ajo së fundmi ka debatuar me Donaldin ku ka treguar xhelozinë ndaj tij për Egzonën.

Beatrix shpërthen në të bërtitura duke i thënë se Egzona të ka në qejf, derisa Donaldi nuk e besoi sjelljen e Trixës dhe i kërkonte të betohen në mamin e saj , gjë që Beatrix refuzoi ta bënte.

 

 

Lajmet më të lexuara