Arta Nitaj ngacmon imagjinatën, del komplet e zhveshur

16:38 | 22 Shtator 2021

Modelja dhe aktorja e ‘O sa mirë’, Arta Nitaj, ka postuar disa fotografi në instastory ku duket provokuese.

Në njërën fotografi u shfaqë e shtrirë në vaskë, teksa e tërë  vëmendja shkoi tek format e trupit të saj.

Kjo nuk është hera e parë që del komplet e zhveshur, duke ngacmuar kështu imagjinatën e publikut.

Ndryshe, Nitaj ka kohë që nuk ka qenë pjesë e ekranit me ndonjë projekt të ri. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara