Arta Elezaj shfaqet e veshur e tëra në firmato

17:56 | 4 Qershor 2023

Modelja e aktorja Arta Elezaj është gjithmonë e komentuar në mediat rozë.

Kjo për shkak të jetës së saj luksoze që bënë dhe paraqitjes së saj në publik.

Arta nuk heziton që pikat e saj më të forta t’i ekspozoi para mijëra fansave në Instagram dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi, shkruan arbresh.info.

Ajo ka postuar një fotografi nga Roma në Itali e cila shfaqet e tëra e veshur me ‘Armany’.

Kujtojmë se bukuroshja është bërë e famshme nga seriali ‘O sa mirë’./Arbresh.info

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Shpërndaje në rrjete sociale