Arbnora Ademaj përkrah presidentin Thaçi

08:16 | 4 Qershor 2020

Bukuroshja Arbnora Ademaj është një emër mjaft i përfolur nga mediat rozë.

Ademaj është mjaft aktive dhe ndjekur edhe në rrjetet sociale në mbi 91.4k ndjekës në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Edhe Arbnora së fundi ka treguar përkrahjen e saj politike, ku ka ndarë një fotografi të presidentit Thaçi nga një debat televiziv.

“Respekt President”- ka shkruar Ademaj në mbishkrimin e kësaj fotoje.

Ndryshe, muaj më parë, ish-Miss Kosova u bë pjesë e një filmi turk, e cila zbuloi se në film do të ketë rolin e një vajze që ka probleme me të folurin, rol ky që do e ndihmojë tejet shumë, pasi ende nuk e ka perfeksionuar gjuhën turke.

Ajo po ashtu po vazhdon të qëndrojë mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të angazhimeve në karrierën e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale