Arbenita Ismajli ngre temperaturat e veshur në ‘bodysuit’

23:45 | 20 Janar 2021

Arbenita Ismajli është ndër modelet shqiptare që komentohet pothuajse më së shumti.

Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra ndjekësit e saj.

E veshur me një body-suit me ngjyrë të zezë ka venë në pah belin dhe këmbët e seksi.

Sa i përket jetës private, për të është aluduar se është shtatzënë me reperin Fero, spekulime të cilat Ismajli i ka hedhur poshtë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara