Anxhelina dhe Flori publikojnë dy këngë njëherësh

22:34 | 2 Dhjetor 2021

Flori dhe Anxhelina kanë nxjerrë dy këngë të reja, me titull Anash & Doja.

Në ditëlindjen e këngëtares u vendos që të publikohen këto dy projekte muzikore së bashku me videoklip, për të cilat Flori shprehet se kishte kohë pa i shkruar dashurisë kështu.

“Plot muzikë e paç jetën, Gëzuar ditëlindjen ” ka shkruar këngëtari për Anxhelinën në postimin e tij në Instagram.

Ndërsa artistja e falënderoi për bashkëpunimin, duke thënë se i bëri dhuratën më të bukur për ditëlindje.

“Faleminderit @iamflorimumajesi që ke dhënë pjesë të shpirtit tënd në këto këngë që të dy ne i duam kaq shumë. E kam shpirtin plot!”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara