Ami prezanton të bijën me dedikim të veçantë për të

09:29 | 21 Mars 2018

Moderatorja nga Shqipëri, Amarda Toska dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë të një vajze.

Vajza e quajtur Si aka ardhur pas një djali dhe lindja e saj ka bërë Amin nënë më të lumtur në botë.

Ami e cila është edhe shumë aktive në rrjete sociale ka publikuar së fundi një imazh ku shihen duart e saj dhe të bijës.

“Dorë për dore, dy shoqe…gjithë jetën”, ka shkruar Ami në mbishkrimin e fotografisë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara