Albatrit Muqiqi apelon për kujdes: “Janë veç dy javë, jetike”

15:01 | 26 Mars 2020

Albatrit Muqiqi njihet si një nga këngëtarët më të dashur për zhanrin që ai këndon.

Por, së fundi ai përmes rrjeteve sociale, ka apeluar për kujdes të shtuar sa i përket pandemisë e cila është përhapur në gjithë botën, COVID-19, shkruan portali arbresh.info

Ai ka bërë thirrje publike që të rrimë në shtëpi në mënyrë që mos ta rrezikojmë veten dhe të tjerët.

Postimi i tij i plotë:

Ndryshe,sa i përket jetës private është i martuar me Egzonën dhe janë prindër të tre fëmijëve: dy vajza dhe një djali, dhe jetojnë së bashku në një lagje në periferi të Prishtinës./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara