Aktorja e njohur turke ju lë pa fjalë (FOTO)

17:51 | 5 Prill 2017

Gati se të gjithë e njohin nga bukuria dhe sharmi i saj.

Aktorja e njohur turke Melisa Asli Pamuk është paraqitur për fansat e saj edhe pa grim. Aktorja nga seriali “Kara Sevda” në vitin 2011 ishte edhe Miss Turqia.

Në çdo episodë të serialit ajo gjithmonë shkëlqen, sikur nga grimi po ashtu edhe nga veshja. Por ajo këtë bukuri e ka edhe pa grim, këtë e tregon edhe fotografia e fundit e saj e publikuar në InstaStory.

Teksa shihet pa grim dhe shumë e thjesht duke bërë ushtrime në palestër ajo vazhdon të tërheqë vëmendjen./Arbresh.info

17821038_1426941427368664_1998545109_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara