Aktorja e njohur Megan Fox merr gjithë vëmendjen me pozat provokative

14:43 | 27 Gusht 2019

Aktorja Megan Fox, 33-vjeçe, tërhoqi vëmendjen e kryeqytetit të Koresë së Jugut, ku ajo u shfaq në promovimin e filmit ‘The Battle of Jangsari’.

Ajo shkëlqeu në një veshje të zezë që theksoi qafën e saj, dhe plotësoi pamjen e saj me një buzëkuq.

Megan mishëron personazhin e Marguerite Higgins-it, një reportere e luftës,  fituese e çmimit ”Pulitzer”, e njohur për mbulimin e saj të Luftës së Dytë Botërore, luftës koreane dhe Vietnamit.

Aktorja së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes pasi ka postuar disa foto dhe ka hedhur disa rreshta në të cilat shkruan: ”Kam bërë 300 selfi. Unë dukem si një kufomë e ringjallur në 297 prej tyre. Këtu kanë mbetur tri”.

Pak kohë më parë ajo u sulmua nga fansat për një operacion të tepruar, gjë që e bëri mezi të mbante sytë hapur.

Megan u bë e famshme për rolin e saj si Mikaela Banes në “Transformers” më 2007, duke fituar miliona dhe më pas pothuajse u largua. Vazhdoi të zgjidhte vetëm role të vogla, ekskluzivisht ato që i përshtaten në mënyrën më të mirë dhe me të cilat ishte e lumtur.

Puna e saj bamirëse është padyshim e lavdërueshme, pasi ajo dhuroi të gjitha fitimet e saj nga aktrimi në spotin e këngëtarit Eminem ”Love The Way You Lie”, për një shtëpi të sigurimeve për gratë viktima të dhunës në familje.

Meghan u martua me yllin e ”Beverly Hills”, David Austin Green (45) në 2010, nërsa u divorcuan dhe u martuan përsëri. Pas lindjes së djemve të saj, ajo shkurtimisht ndaloi së vepruari dhe iu përkushtua fëmijëve.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara