Aktori më i dashur për publikun do të bëhet baba për herë të dytë

16:58 | 12 Dhjetor 2017

Ata janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Njoftimin për shtatzëninë e dytë, çifti e bërën publike në Instagram, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

Dhe vetëm disa orë pas konfirmimit të shtatzënisë, Dawyne Johnson dhe Lauren Hashian janë parë duke parakaluar në qilimin e kuq.

Aktori i njohur dhe e dashura e tij nuk mund ta fshihnin kënaqësinë e të bërit prindër për herë të dytë, kjo pasi që ata parakaluan në qilimi shumë të lumtur dhe të buzëqeshur.

Laurena debutoi me një fustan të kuq të zjarrtë që i tregoi asaj barkun që tashmë ka filluar t’i rritet./arbresh.info/

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara