Afërdita me vajzën e saj nisen për dasmë, kaq bukur janë rregulluar ato

23:17 | 31 Korrik 2018

Afërdita Demaku njëra ndër këngëtaret tona e cila i përket muzikës popullore, kohën e fundit e ka angazhuar edhe vajzën e madhe Donën në muzikë.

Dona dhe Afërdita po këndojnë së bashku nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore, ku dhe po paraqiten denjësisht me fustane të ndryshme e shumë të bukur.
Madje ato po duken sikur të ishin shoqe, e jo si nënë e bijë. Ne më poshtë ua sjellim ca foto të këngëtareve që t’i shihni dhe të bindeni se ato vërtet po duken si dy shoqe seksi, shkruan “InfoKosova”.

Ani pse Afërdita është një gjenerat më e hershme e këngëtareve, ajo po dinë mjaftë mirë që t’i përshtatet tregut muzikor duke ia përshtatur edhe veshjen dhe paraqitjen e saj. Ndërsa në anën tjetër vajza e saj Dona duket si një manikene me një stil shumë të pëlqyer.

Shpërndaje në rrjete sociale