Afërdita bëhet nostalgjike, publikon foto nga koha kur kishte barkun e sheshtë

09:30 | 26 Shkurt 2021

Afërdita Dreshaj po e kujton kohën kur bënte palestër para shtatzënisë, Afërdita Dreshaj, tashmë është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Ajo është mjaft aktive ku publikon shpesh herë foto dhe video nga përditshmëria për qindra mijëra fansat që numëron në Instagram.

Afërdita së fundmi hapi arkivat dhe publikoi një foto nga koha kur nuk ishte shtatzënë dhe kishte barkun e sheshtë.

“Jam gati”, tha këngëtarja teksa kishte pozuar me rroba palestre për fotografinë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara